Váš samostatný prodejní partner Josko

Paul Hagenauer GmbH
Navštivte nás v naší ukázkové prodejně

Innsbrucker Bundesstraße 126
5020 Salzburg

T

+43.662.902070.20

odeslat dotaz
Otevírací doba:

Montag - Freitag 09:00 - 17:00 Uhr
Sowie jederzeit nach terminlicher Vereinbarung!

Navštivte nás v naší ukázkové prodejně

Hellbrunner Straße 2
5081 Anif

T

+43.662.902070.20

odeslat dotaz
Otevírací doba:

Montag - Donnerstag 09:00 - 12:00 Uhr
Sowie jederzeit nach terminlicher Vereinbarung!

Lärchenweg 5
5400 Hallein

T

+43.662.902070.20

odeslat dotaz

Naši zaměstnanci

Paul Hagenauer

Paul Hagenauer

Samostatní partneři JOSKO-Partneři

paul.hagenauer@hagenauer.co.at

T 0664-233 94 16

Michael Hager

Michael Hager

Poradenství a prodej

michael.hager@hagenauer.co.at

T 0664-233 94 17

Norbert Krizmanic

Norbert Krizmanic

Poradenství a prodej

norbert.krizmanic@hagenauer.co.at

T 0664-520 74 22

Stefan Huka

Stefan Huka

Technický rozvoj

stefan.huka@hagenauer.co.at

T 0664-883 13 341

Maria Klappacher

Maria Klappacher

Administrativa

maria.klappbacher@hagenauer.co.at

T 0662-90 20 70 20

Brigitte Hagenauer

Brigitte Hagenauer

Administrativa a účetnictví

brigitte.hagenauer@hagenauer.co.at

T 0662-90 20 70 20

Lukas Hagenauer

Lukas Hagenauer

lukas@hagenauer.co.at

T 0664-194 32 84

Poradenství a back office

Naši montážní partneři

Leithner Alexander

Váš montážní partner Josko

Saric Drago

Váš montážní partner Josko

Bachleitner Franz

Váš montážní partner Josko

Strubreiter Martin

Váš montážní partner Josko

Zipfer Markus

Váš montážní partner Josko

Naši projektoví partneři

IG Passivhaus Salzburg

IG Passivhaus Salzburg

Meiberger Holzbau

Meiberger Holzbau

Zadat poptávku

Stavební záměr

Menu