Az Ön független Josko értékesítő partnere

Paul Hagenauer GmbH
Látogasson el bemutatótermünkbe

Innsbrucker Bundesstraße 126
5020 Salzburg

T

+43.662.902070.20

Kérés küldése
Nyitvatartási idő:

Montag - Freitag 09:00 - 17:00 Uhr
Sowie jederzeit nach terminlicher Vereinbarung!

Látogasson el bemutatótermünkbe

Hellbrunner Straße 2
5081 Anif

T

+43.662.902070.20

Kérés küldése
Nyitvatartási idő:

Montag - Donnerstag 09:00 - 12:00 Uhr
Sowie jederzeit nach terminlicher Vereinbarung!

Lärchenweg 5
5400 Hallein

T

+43.662.902070.20

Kérés küldése

Munkatársaink

Paul Hagenauer

Paul Hagenauer

Önálló Josko-partner

paul.hagenauer@hagenauer.co.at

T +43 664-233 94 16

Michael Hager

Michael Hager

Tanácsadás és értékesítés

michael.hager@hagenauer.co.at

T +43 664-233 94 17

Norbert Krizmanic

Norbert Krizmanic

Tanácsadás és értékesítés

norbert.krizmanic@hagenauer.co.at

T +43 664-520 74 22

Stefan Huka

Stefan Huka

Műszaki feldolgozás

stefan.huka@hagenauer.co.at

T +43 664-883 13 341

Maria Klappacher

Maria Klappacher

Adminisztráció

maria.klappbacher@hagenauer.co.at

T +43 662-90 20 70 20

Brigitte Hagenauer

Brigitte Hagenauer

Adminisztráció és könyvelés

brigitte.hagenauer@hagenauer.co.at

T +43 662-90 20 70 20

Lukas Hagenauer

Lukas Hagenauer

lukas@hagenauer.co.at

T +43 664-194 32 84

Tanácsadás és belszolgálat

Beépítő partnereink

Leithner Alexander

Josko beépítő partnerek

Saric Drago

Josko beépítő partnerek

Bachleitner Franz

Josko beépítő partnerek

Strubreiter Martin

Josko beépítő partnerek

Zipfer Markus

Josko beépítő partnerek

Projektpartnereink

IG Passivhaus Salzburg

IG Passivhaus Salzburg

Meiberger Holzbau

Meiberger Holzbau

Ajánlat kérése

Építési projekt

menü